Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Lublin

Paweł Kluza

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/59 opinii
Dla użytkownika Paweł Kluza

O mnie

Absolwent kierunku matematyka i pracownik naukowy ze stopniem doktora, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji.

Chętnie pomogę z matematyki Uczniom szkół średnich w przygotowaniu do matury na poziomie rozszerzonym i podstawowym oraz w bieżącym utrwalaniu materiału, a także Studentom szkół wyższych w takich obszarach jak analiza matematyczna, algebra liniowa i rachunek prawdopodobieństwa ze statystyką.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2009
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
09.2013
Statsoft Polska
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2024

Polecam Pana Pawła, pomógł mi zaliczyć matematykę na studiach, rzetelna pomoc

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2024

Mimo, że dla mnie sposób prowadzenia korepetycji był trochę specyficzny to dzięki panu Pawłowi udało mi się w końcu zaliczyć na studiach kolokwium z zajęć audytoryjnych z Matematyki Stosowanej ze Statystyką 2. Polecam go.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2023

Bardzo polecam Pana Pawła . Doskonały kontakt , ogromna wiedza i wysoka kultura osobista . Pomógł nam jako jedyny o naprawdę późnej porze i nadal kontynuujemy lekcje bo jestem bardzo zadowolona. Elastyczny jeśli chodzi o dogadanie się co do terminu lekcji . Polecam w 100%

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2023

Bardzo polecam pana Pawła, jeżeli chodzi o matematykę nigdy nie byłem asem i szczęścia do nauczycieli też mi brakowało, a pan Paweł przygotował mnie do matury tak naprawdę od 0 i udało się. Zawsze można było liczyć na szybki kontakt oraz pomoc, dlatego serdecznie polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2022

Polecam pana Pawła ze względu na szybki i bezproblemowy kontakt, a także na bardzo dobrze przeprowadzoną lekcję online z materiału z matematyki wyższej.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2021

Polecam korepetycje u Pana Pawła, dokładnie i rzetelnie przygotowuje z wyznaczonego zakresu materiału do kolokwiów i egzaminów. Ze względu na mała ilośc czasu doceniam rownież elastyczność w umawianiu terminów korepetycji.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
29 października 2021

Nie polecam nikomu! Korepetytor o 12 w nocy prosił o zmianę terminu lekcji, ponieważ ZAPOMNIAŁ O TYM, ŻE MA SPOTKANIE W PRACY. Za pierwszym razem zgodziłem się na przełożenie zajęć, ale w tym momencie bardzo tego żałuję! Dlaczego? Gdy przybyłem na drugi ustalony termin Pan Paweł pół godziny przed lekcją ODOWOŁAŁ JĄ PONOWNIE. To jest po prostu niepoważne. Straciłem ponad 3 godziny na przyjazd do Lublina i powrót do domu. Polecam KAŻDEMU unikać tego korepetytora.

Paweł Kluza

Bardzo mi przykro z powodu zaistniałych sytuacji, jednak zaznaczam, że lekcji nie odwołałem a grzecznie poprosiłem o przełożenie. Druga sytuacja, to było zdarzenie nagłe, gdzie musiałem pilnie jechać z dzieckiem do szpitala... Żałuję, że nie udało się tego spokojnie wyjaśnić a skończyło się na negatywnej i krzywdzącej dla mnie opinii. Życzę na przyszłość więcej wyrozumiałości i chęci współpracy, wszak nieoczekiwane zdarzenia losowe, przydarzają się każdemu. Pozdrawiam.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2020

Bardzo dobry nauczyciel, potrafi pokazać matematykę od zupełnie innej strony niż ta w szkole.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2020

Rzetelna i fachowa pomoc z matematyki. Polecam tego korepetytora.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.