Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry.

Jestem absolwentem matematyki ze stopniem naukowym doktora. Ponadto czynnym nauczycielem akademickim posiadającym ponad dziesięcioletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji.

Chętnie i skutecznie przygotuję do kolokwiów i egzaminów na studiach (również zajęcia on-line).
Istnieje możliwość prowadzenia zajęć w języku angielskim lub jeżeli ktoś posiada zadania napisane po angielsku (It is possible to teach in english).

Zakres obejmuje głównie rachunek różniczkowy , całkowy , granice i ciągłość funkcji , ciągów i inne zagadnienia związane z analizą matematyczną.

Z racji prowadzenia zajęć zdalnie, zapraszam do kontaktu studentów ze wszystkich polskich uczelni .

Zapraszam również studentów, którzy chcą na bieżąco opanowywać materiał, powtórzyć i usystematyzować wiedzę oraz tych, którzy mają problemy ze zrozumieniem poszczególnych przerabianych zagadnień.

Nie rozwiązuje zadań w trakcie trwających kolokwiów albo egzaminów.

Posiadam materiały i zadania, dzięki przerobieniu których student będzie nakierowany i bardzo dobrze przygotowany do tego, aby napisać odpowiednie kolokwium lub egzamin na satysfakcjonującym, wysokim poziomie.

Oferuję proste i zrozumiałe tłumaczenie rozwiązywanych zadań.

Do tego dodaję odpowiednie, indywidualne podejście oraz dużą cierpliwość, a to wszystko składa się na o wiele większą łatwość w przyswajaniu wiedzy matematycznej.

Skuteczność udzielanych przeze mnie korepetycji potwierdzają bardzo dobre wyniki z kolokwiów, egzaminów i ogólne zadowolenie z wzajemnej współpracy skutkujące ponownym udziałem w korepetycjach oraz polecanie zajęć innym studentom.

Zajęcia ONLINE

Dostosowując się do obecnej sytuacji i potrzeb z niej wynikających, oferuję również możliwość zdalnego nauczania np. poprzez program Skype, Microsoft Teams.

Zajęcia on-line prowadzone są przy użyciu nowoczesnego tabletu graficznego dzięki czemu widok jest taki jak podczas pisania na tablicy szkolnej lub na kartce papieru, a wskutek tego efekt taki jakbyśmy pracowali stacjonarnie.

Wszelkie pytania i wątpliwości, powstające w trakcie rozwiązywania zadań, są na bieżąco wyjaśniane tak aby omawiane zagadnienie stało się jasne i przejrzyste.

Jeżeli student posiada tablet graficzny, istnieje możliwość równoczesnego nanoszenia notatek, dzięki czemu zrozumienie omawianych zagadnień będzie jeszcze bardziej klarowne.

Po każdych zajęciach wysyłam uczniowi plik w formie elektronicznej z całą treścią zapisanych podczas spotkania zadań wraz z dołączonymi objaśnieniami tak, aby była możliwość przeanalizowania we własnym zakresie zrealizowanego materiału.

Oprócz tego dobieram i przekazuję odpowiednie zadania w celu bieżącego utrwalania nabytej wiedzy.

Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzania zajęć on-line w większych grupach, co spowoduje odpowiednie obniżenie stawki godzinowej w zależności od ilości osób.

Matematyka wcale nie jest taka skomplikowana jak się wydaje.

Zapraszam do współpracy wszystkich chcących się o tym przekonać :)

KONTAKT: tel. 693 14 14 45

Pozdrawiam serdecznie,
Paweł

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2009
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
09.2013
Statsoft Polska
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2024

Polecam Pana Pawła, pomógł mi zaliczyć matematykę na studiach, rzetelna pomoc

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2024

Mimo, że dla mnie sposób prowadzenia korepetycji był trochę specyficzny to dzięki panu Pawłowi udało mi się w końcu zaliczyć na studiach kolokwium z zajęć audytoryjnych z Matematyki Stosowanej ze Statystyką 2. Polecam go.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2023

Bardzo polecam Pana Pawła . Doskonały kontakt , ogromna wiedza i wysoka kultura osobista . Pomógł nam jako jedyny o naprawdę późnej porze i nadal kontynuujemy lekcje bo jestem bardzo zadowolona. Elastyczny jeśli chodzi o dogadanie się co do terminu lekcji . Polecam w 100%

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2023

Bardzo polecam pana Pawła, jeżeli chodzi o matematykę nigdy nie byłem asem i szczęścia do nauczycieli też mi brakowało, a pan Paweł przygotował mnie do matury tak naprawdę od 0 i udało się. Zawsze można było liczyć na szybki kontakt oraz pomoc, dlatego serdecznie polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2022

Polecam pana Pawła ze względu na szybki i bezproblemowy kontakt, a także na bardzo dobrze przeprowadzoną lekcję online z materiału z matematyki wyższej.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2021

Polecam korepetycje u Pana Pawła, dokładnie i rzetelnie przygotowuje z wyznaczonego zakresu materiału do kolokwiów i egzaminów. Ze względu na mała ilośc czasu doceniam rownież elastyczność w umawianiu terminów korepetycji.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
29 października 2021

Nie polecam nikomu! Korepetytor o 12 w nocy prosił o zmianę terminu lekcji, ponieważ ZAPOMNIAŁ O TYM, ŻE MA SPOTKANIE W PRACY. Za pierwszym razem zgodziłem się na przełożenie zajęć, ale w tym momencie bardzo tego żałuję! Dlaczego? Gdy przybyłem na drugi ustalony termin Pan Paweł pół godziny przed lekcją ODOWOŁAŁ JĄ PONOWNIE. To jest po prostu niepoważne. Straciłem ponad 3 godziny na przyjazd do Lublina i powrót do domu. Polecam KAŻDEMU unikać tego korepetytora.

Paweł Kluza

Bardzo mi przykro z powodu zaistniałych sytuacji, jednak zaznaczam, że lekcji nie odwołałem a grzecznie poprosiłem o przełożenie. Druga sytuacja, to było zdarzenie nagłe, gdzie musiałem pilnie jechać z dzieckiem do szpitala... Żałuję, że nie udało się tego spokojnie wyjaśnić a skończyło się na negatywnej i krzywdzącej dla mnie opinii. Życzę na przyszłość więcej wyrozumiałości i chęci współpracy, wszak nieoczekiwane zdarzenia losowe, przydarzają się każdemu. Pozdrawiam.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2020

Bardzo dobry nauczyciel, potrafi pokazać matematykę od zupełnie innej strony niż ta w szkole.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2020

Rzetelna i fachowa pomoc z matematyki. Polecam tego korepetytora.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.