Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 / 60 min

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem z wykształcenia matematykiem posiadającym stopień naukowy doktora. Chętnie i skutecznie przygotuję do egzaminu maturalnego z matematyki na każdym poziomie, egzaminu ósmoklasisty, szkolnych sprawdzianów oraz kolokwiów i egzaminów na studiach (również zajęcia on-line ).

Zapraszam zarówno uczniów szkół średnich przygotowujących się do matury jak i uczniów klas 8, których czeka egzamin ósmoklasisty .

Zapraszam również uczniów i studentów, którzy chcą na bieżąco opanowywać materiał, powtórzyć i usystematyzować wiedzę oraz tych, którzy mają problemy ze zrozumieniem poszczególnych przerabianych zagadnień.

  • Do każdego egzaminu zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym mam dobrane i opracowane odpowiednie zadania zgodne z obecnymi wymaganiami. Dzięki ich przerobieniu uczeń będzie nakierowany i bardzo dobrze przygotowany do tego, aby napisać odpowiedni egzamin na satysfakcjonującym, wysokim poziomie.   
  • Oferuję proste i zrozumiałe tłumaczenie rozwiązywanych zadań.
  • Do tego dodaję odpowiednie, indywidualne podejście oraz dużo cierpliwości, a to wszystko składa się na o wiele większą łatwość w przyswajaniu wiedzy matematycznej.
  • Posiadam duże doświadczenie w zakresie udzielania korepetycji z matematyki zarówno uczniom jak i studentom, co potwierdzają ich bardzo dobre wyniki z egzaminów maturalnych, poprawa ocen ze sprawdzianów, zaliczone kolokwia, zdane egzaminy na studiach i ogólne zadowolenie ze wzajemnej współpracy.

Zajęcia ONLINE

  • Dostosowując się do obecnej sytuacji i potrzeb z niej wynikających, oferuję również możliwość zdalnego nauczania np. poprzez program Skype, Microsoft Teams.
  • Zajęcia on-line prowadzone są przy użyciu nowoczesnego tabletu graficznego dzięki czemu widok jest taki jak podczas pisania na tablicy szkolnej lub na kartce papieru, a wskutek tego efekt taki jakbyśmy pracowali stacjonarnie.
  • Wszelkie pytania i wątpliwości, powstające w trakcie rozwiązywania zadań, są na bieżąco wyjaśniane tak aby omawiane zagadnienie stało się jasne i przejrzyste.
  • Po każdych zajęciach wysyłam uczniowi plik w formie elektronicznej z całą treścią zapisanych podczas spotkania zadań wraz z dołączonymi objaśnieniami tak, aby była możliwość przeanalizowania we własnym zakresie zrealizowanego materiału. Oprócz tego dobieram i przekazuję odpowiednie zadania w celu bieżącego utrwalania nabytej wiedzy.
  • Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzania zajęć on-line w większych grupach, co spowoduje odpowiednie obniżenie stawki godzinowej w zależności od ilości osób.

Matematyka wcale nie jest taka skomplikowana jak się wydaje.
Zapraszam do współpracy wszystkich chcących się o tym przekonać :)

KONTAKT: tel. 693 14 14 45 , Paweł

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2009
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
09.2013
Statsoft Polska
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2020

Bardzo dobry nauczyciel, potrafi pokazać matematykę od zupełnie innej strony niż ta w szkole.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2020

Rzetelna i fachowa pomoc z matematyki. Polecam tego korepetytora.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.